Агенція «Дубинський і Ошарова» продовжує залишатися серед ТОП лідерів в сфері інтелектуальної власності - Chambers & Partners

 

Авторитетний міжнародний юридичний довідник Chambers & Partners, опублікував своє щорічне видання Chambers Europe 2018. Згідно з виданням Агенція «Дубинський і Ошарова» продовжує залишатися серед ТОП лідерів (Band №1) в сфері інтелектуальної власності, а партнери Ірина Ошарова, Ярослав Огнев'юк та Антон Коваль відзначені виданням як одні з найкращих фахівців у сфері права інтелектуальної власності.

Ірина Ошарова відзначена видавцями як важлива фігура на ринку за свій внесок в сферу інтелектуальної власності, і як «дуже сильний, добре обізнаний і важливий» фахівець галузі.

Ярослав Огнев'юк стає все більш помітним лідером в області захисту прав інтелектуальної власності, а клієнти цінують його за «дуже всебічну консультаційну підтримку».

Антон Коваль увійшов до рейтингу цього року вперше. Видавці відмічають його зосередженість на судових розглядах і інших спірних питаннях.

Визнання від Chambers & Partners є незалежною високою оцінкою нашої роботи і високої якості всього спектра надаваних нами послуг в сфері права інтелектуальної власності в Україні.

Дивіться також