Михайло Дубинський обраний Головою Наглядової ради НАПА

Рішенням Загальних зборів Національної асоціації патентних повірених України Михайло Дубинський обраний Головою Наглядової ради НАПА.

детально
Проблема захисту персональних даних в Україні

Проблема захисту персональних даних в Україні з кожним роком набуває все більшої гостроти, адже сучасний розвиток інформаційних технологій сприяє широкому використанню персональних даних у всіх сферах життя.

детально
Микола Потоцький, радник «Дубинський і Ошарова» взяв участь в урочистому засіданні Ради адвокатів України

Микола Потоцький, радник «Дубинський і Ошарова», адвокат, патентний повірений, д.ю.н., голова Комітету з інтелектуальної власності, що діє у складі НААУ, взяв участь в урочистому засіданні Ради адвокатів України.

17 листопада цього року відбулось урочисте засідання Ради адвокатів України, присвячене дев’ятиріччю заснування адвокатського самоврядування України – Національної асоціації адвокатів України.

детально
Що не так з авторським правом в Україні?

На сьогоднішній день порушення авторських прав є однією з гострих проблем для України. Вона залишається невирішеною і продовжує завдавати серйозну економічну шкоду законним правовласникам.

детально
«Вибір клієнта. 100 найкращих юристів України 2021»

За результатами рейтингового дослідження ринку юридичних послуг «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України - 2021», проведеного Юридичною газетою, одразу 2 партнери «Дубинський і Ошарова» увійшли до ТОП 100 найкращих юристів України: керуючий партнер Михайло Дубинський та партнер Вікторія Сопільняк.

 

детально
Круглий стіл «Патентування лікарських засобів: баланс приватних та публічних інтересів»

Представники «Дубинський і Ошарова» взяли участь у круглому столі «Патентування лікарських засобів: баланс приватних та публічних інтересів», організованому Комітетом з інтелектуальної власності НААУ.

детально
Зустріч з представниками НОІВ

27 жовтня 2021 року партнери «Дубинський і Ошарова» Тетяна Шпакович та Вікторія Сопільняк, патентні повірені Ольга Леончик та Тарас Макітрук, а також провідний патентознавець Катерина Вайсберг зустрілися з представниками НОІВ.  

детально
Бліц-інтерв'ю Миколи Потоцького

Бліц-інтерв'ю Миколи Потоцького виданню «Юридична практика».

детально
IP UKRAINE NOW 2021

«Doubinsky & Osharova» - генеральний партнер ключової юридичної події осені у сфері інтелектуальної власності – IP UKRAINE NOW 2021! Цьогоріч у фокусі обговорення були питання дієвості реформи ІВ: робота Апеляційної палати в системі НОІВ, наявні проблеми щодо захисту від недобросовісної конкуренції об’єктів ІВ, ефективність системи захисту ІВ на митному кордоні та інші не менш актуальні питання сфери.

детально