Про зміни 2020 року у сфері IP

Непередбачуваний та безпрецедентний 2020-й рік став досить плідним для IP- сфери.

детально
"Патентне сміття"

Катерина Вайсберг, провідний патентознавець «Дубинський і Ошарова», прокоментувала для видання «Юридическая практика» проблему так званого «патентного сміття».

детально
Школа майстерності. Торговельна марка.

Торговельна марка сама по собі не гарантує захисту ваших прав та бізнесу.

детально
«Крайнєвські читання» 2020

У грудні 2020 року відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності» («Крайнєвські читання»).

 

детально
Захід “Інтелектуальна власність 2020: перезавантаження” у Вищій школі адвокатури НААУ

11 грудня 2020 року партнер «Дубинський і Ошарова» Антон Коваль виступив спікером заходу “Інтелектуальна власність 2020: перезавантаження” у Вищій школі адвокатури НААУ.

детально
Коментар Михайла Дубинського за результатами проведення VII Міжнародного форуму з інтелектуальної власності (IPF – 2020).

"Для меня абсолютно очевидно, что интеллектуальная собственность будет становиться все более ценным активом."

детально
VII Міжнародний форум з інтелектуальної власності (IPF – 2020)

25 листопада 2020 року відбулася одна з найважливіших подій у сфері інтелектуальної власності в Україні - VII Міжнародний форум з інтелектуальної власності (IPF – 2020).

детально
Спецкурс для адвокатів ПАТ «Укртелеком»

Вікторія Сопільняк, партнер «Дубинський і Ошарова», виступила спікером корпоративного спецкурсу для адвокатів ПАТ «Укртелеком», організатором якого виступила інноваційна освітня платформа Legal High School.

детально
Антон Коваль: про сучасний стан захисту прав на торговельні марки в Україні

11 грудня 2020 року у Вищій школі адвокатури Національної асоціації адвокатів України відбудеться захід «Інтелектуальна власність 2020: перезавантаження». Одним із спікерів заходу виступить Антон Коваль, партнер «Дубинський і Ошарова».

детально