Реклама та інтелектуальна власність в медичній галузі

31 січня 2022 року Вікторія Сопільняк, партнер «Дубинський і Ошарова», провела онлайн-вебінар «Реклама та інтелектуальна власність в медичній галузі», організатором якого виступила Online Law School.

детально
Роль забезпечення позову у справах про порушення прав інтелектуальної власності

У справах щодо порушення прав інтелектуальної власності важливою особливістю є їх тривалість. З моменту подання позову до розгляду справи по суті може сплинути багато часу, а розгляд справ у декількох інстанціях може тривати роками.

детально
Микола Потоцький виступив модератором та спікером круглого столу «Презентація проекту Закону України «Про Вищий суд з питань інтелектуальної власності»

Захід відбувся 20 січня 2022 року за ініціативою Комітету з інтелектуальної власності, що діє у складі Національної асоціації адвокатів України, спільно з Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України та Національною асоціацією патентних повірених України.

детально
Управління авторськими правами в Україні

Понад 20 років українські автори не отримують належні роялті за використання їхніх творів. Причиною цього є відсутність в Україні механізму ефективного управління авторськими правами, насамперед, прозорої системи збору та розподілу винагороди (роялті) правовласникам за використання їхніх творів.

детально
Інтерв’ю Антона Коваля для журналу «Український юрист»

У 2021 році в День юриста і символічно у власний день народження збулася дитяча мрія Антона Коваля, партнера «Дубинський і Ошарова», IP юриста із великими досвідом та вагомими професійними досягненнями: він отримав примірник свого щойно виготовленого, омріяного диска власних пісень.

детально
Право на творчість

В рамках спецкурсу «Право на творчість», який проходив 10 грудня  в Legal High School, партнер «Дубинський і Ошарова» Антон Коваль виступив з лекцією, присвяченою виникненню та захисту авторських прав творців на літературні та музичні твори.

 

детально
Торговельні марки у фармацевтиці та медичному бізнесі

29.11.2021 року Вікторія Сопільняк, партнер «Дубинський і Ошарова», виступила з лекцією «Торговельні марки у фармацевтиці та медичному бізнесі». Лекція відбулася в рамках онлайн-курсу з медичного та фармацевтичного права MEDICAL LAWYER 3.0, організованого Академією консалтингового бізнесу.

детально
Проблема захисту персональних даних в Україні

Проблема захисту персональних даних в Україні з кожним роком набуває все більшої гостроти, адже сучасний розвиток інформаційних технологій сприяє широкому використанню персональних даних у всіх сферах життя.

детально
Микола Потоцький, радник «Дубинський і Ошарова» взяв участь в урочистому засіданні Ради адвокатів України

Микола Потоцький, радник «Дубинський і Ошарова», адвокат, патентний повірений, д.ю.н., голова Комітету з інтелектуальної власності, що діє у складі НААУ, взяв участь в урочистому засіданні Ради адвокатів України.

17 листопада цього року відбулось урочисте засідання Ради адвокатів України, присвячене дев’ятиріччю заснування адвокатського самоврядування України – Національної асоціації адвокатів України.

детально