«Дубинський і Ошарова» - Фірма року в Україні за версією Managing IP EMEA Awards 2021

«Дубинський і Ошарова» визнана Фірмою року в Україні за версією Managing IP EMEA Awards 2021.

детально
Антон Коваль призначений членом Постійного комітету із забезпечення дотримання прав інтелектуальної власності Міжнародної асоціації з охорони інтелектуальної власності (AIPPI)

Партнер "Дубинський і Ошарова" Антон Коваль повторно призначений членом Постійного комітету із забезпечення дотримання прав інтелектуальної власності Міжнародної асоціації з охорони інтелектуальної власності (AIPPI) на наступні три роки.

детально
Chambers and Partners оприлюднив результати рейтингу Chambers Europe 2021

Один із найбільш авторитетних міжнародних рейтингів Chambers and Partners опублікував результати дослідження ринку юридичних послуг Європи.

детально
Опубліковані перші результати щорічного дослідження IP Stars 2021

«Дубинський і Ошарова» рекомендована як найкраща (Tier 1) фірма в Україні в усіх категоріях послуг, пов’язаних із торговельними марками.

детально
«Дубинський і Ошарова» номінована на нагороду Managing IP Awards 2021 «Юридична фірма року в сфері інтелектуальної власності в Україні»

«Дубинський і Ошарова» увійшла до переліку номінантів на престижну нагороду в сфері інтелектуальної власності Managing IP Awards 2021 у категорії «Фірма року».

детально
World Trademark Review 1000: The World’s Leading Trademark Professionals 2021

Новий рейтинговий сезон розпочинається для нас із публікації результатів глобального рейтингового дослідження практики та спеціалістів у сфері торговельних марок World Trademark Review 1000: The World’s Leading Trademark Professionals 2021.

детально
Ольга Леончик виступила одним із засновників Національної асоціації патентних повірених України (NAPA)

Патентний повірений «Дубинський і Ошарова» Ольга Леончик виступила одним із засновників Національної асоціації патентних повірених України (NAPA). Останнім часом у сфері інтелектуальної власності нашої країни відбуваються відчутні зміни: наразі проходить реформа сфери, внесено зміни до профільних законів щодо об’єктів права інтелектуальної власності. 

детально
Голова Комітету з інтелектуальної власності ААУ

Рішенням Правління Асоціації адвокатів України адвокат «Дубинський і Ошарова» Анастасія Казанкіна вже другий рік поспіль призначається Головою Комітету з інтелектуальної власності ААУ.

детально
Меморандум про співробітництво та взаємодопомогу

Президент Української Асоціації Власників Торговельних Марок (UTA) Михайло Дубинський та Голова правління Національної Асоціації Патентних Повірених Катерина Сопова підписали Меморандум про співробітництво та взаємодопомогу в сфері інтелектуальної власності.

детально