IAM Patent 1000: The World’s Leading Patent Professionals 2020 опублікував своє унікальне дослідження.

Його мета - визначити провідних професіоналів світу в сфері патентів та бути комплексним джерелом інформації для тих, кому потрібні пов’язані з патентами послуги.

детально
«Дубинський і Ошарова» захистила права Jack Daniel’s на торговельну марку.

28 травня 2020 р. Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу компанії «Jack Daniel’s» про визнання недійсними свідоцтв України на знаки для товарів і послуг «BLACK JACK» та «БЛЕК ДЖЕК». Спір розпочався ще в 2017 році, коли компанія «Jack Daniel’s» звернулася до Господарського суду м. Києва із позовною заявою про визнання недійсними охоронних документів, базуючись на раніше зареєстрованому та відомому у всьому світі знаку «JACK DANIEL’S». Справа розглядалась судами неодноразово.

детально
Партнер «Дубинський і Ошарова» Антон Коваль взяв участь у дискусії «Практика захисту прав інтелектуальної власності».

Захід був організований Комітетом з інтелектуальної власності Національної асоціації адвокатів України.

детально
Тетяна Шпакович увійшла до переліку 100 впливових жінок у сфері інтелектуальної власності у світі 2020.

Старший партнер, керівник патентного відділу «Дубинський і Ошарова» Тетяна Шпакович увійшла до переліку 100 впливових жінок у сфері інтелектуальної власності у світі 2020.

Тетяна - єдиний представник від України, чия робота та досягнення відмічені британським виданням World Intellectual Property Review.

детально
«The Best Lawyers in Ukraine 2021».

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers визначило кращих юристів та юридичні фірми в Україні «The Best Lawyers in Ukraine 2021».

детально
IP-Web-Day: Торговельні марки та Авторське право.

6 червня у Вища школа адвокатури НААУ відбувся IP-Web-Day: Торговельні марки та Авторське право.

детально
"Все про NDA. Що потрібно знати HRу та рекрутеру?".

На запрошення освітнього проекту для нетехнічних спеціалістів у IT-сфері Universe It адвокат Дубинський і Ошарова Анастасія Казанкіна провела вебінар на актуальну тему для HRів та рекрутерів "Все про NDA. Що потрібно знати HRу та рекрутеру?".

 

детально
Вікторія Сопільняк виступила суддею Муткорту з питань інтелектуальної власності Moot on Intellectual Property 4.0.

23-24 травня партнер «Дубинський і Ошарова», один з найкращих IP адвокатів в Україні Вікторія Сопільняк виступила суддею Муткорту з питань інтелектуальної власності Moot on Intellectual Property 4.0.

детально
Голова Комітету з інтелектуальної власності ААУ.

Рішенням Правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України» від 20.05.2020 року адвокат «Дубинський і Ошарова» Анастасія Казанкіна призначена на посаду Голови Комітету з інтелектуальної власності ААУ.

детально