Агенція «Дубинський і Ошарова» виступила генеральним партнером V Міжнародний форум з інтелектуальної власності

6 червня 2018 року відбулася одна з найважливіших подій для усіх небайдужих до інтелектуальної власності - «V Міжнародний форум з інтелектуальної власності» (IPF-2018). Організатором форуму виступило видання "Юридична практика", а Агенція «Дубинський і Ошарова» стала генеральним партнером заходу.

Зацікавленість у Форумі серед професійної спільноти цього року була колосальною. Представники  Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Адміністрації Президента України, Антимонопольного комітету України та суддівського корпусу, адвокатська і наукова спільноти зібрались разом, щоб обговорити найактуальніші проблеми у сфері інтелектуальної власності.

Форум розпочався панельною дискусією «Інтелектуальний «судоустрій», присвяченою обговоренню реформування сфери інтелектуальної власності. Зокрема, модератору дискусії партнеру Агенції Ярославу Огнев’юку вдалось створити атмосферу, у якій учасники говорили відверто про свої побоювання та перспективи формування системи спеціалізованого суду. В дискусії взяли участь голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України - Сергій Козьяков, керівник департаменту з питань судової реформи Адміністрації Президента України - Тетяна Кудрицька, заступник Голови Верховного Суду, голова Касаційного господарського суду в складі Верховного Суду - Богдан Львов, а також відомі юристи-практики.

Зі спеціальною доповіддю «IP-ринок в Україні: Quo Vadis?» в рамках форуму виступив керуючий партнер Агенції Михайло Дубинський. Михайло Дубинський наголосив на тому, що за своїми обсягами IP-ринок в Україні є досить невеликим порівняно з потенціалом і об'єктивними показниками, а тому вірогідність його розвитку є дуже значною.

В рамках другої паралельної сесії учасники IPF-2018 сфокусувалися на актуальних питаннях патентного права. Обговорення проходило за модерацією партнера Агенції Вікторії Сопільняк. Як завжди, гаряче дискутували представники оригінальної та генеричної фарми, проте до крапки у дискусії ще дуже далеко.

Третя паралельна секція IPF-2018 була присвячена торговельним маркам. Зокрема, партнер Агенції Антон Коваль поділився своїми методами та засобами захисту на добре відомі торговельні марки на ринку алкогольної продукції. Підняті ним актуальні питання знайшли широку підтримку в залі. У кінці доповіді Антон підкреслив, що судовий захист прав на добре відомі торговельні марки на ринку алкогольної продукції є досить ефективним.

Ми висловлюємо вдячність організаторам IPF-2018  - виданню «Юридична практика» за проведення одного з найкращих заходів  року на найвищому рівні!

Дивіться також