Агенція «Дубинський і Ошарова» виступила партнером ІІ Конференції «Захист прав та судова експертиза у сфері інтелектуальної власності»

1 листопада 2018 року успішно відбулась ІІ Конференція «Захист прав та судова експертиза у сфері інтелектуальної власності», партнером якої виступила Агенція «Дубинський і Ошарова».

Конференція була присвячена обговоренню найбільш важливих питань захисту прав та судової експертизи у сфері інтелектуальної власності в процесі реформування законодавства у сфері інтелектуальної власності та державної системи правової охорони інтелектуальної власності, внесення змін до процесуальних кодексів України, застосування норм Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

Відкрив конференцію партнер Агенції «Дубинський і Ошарова» та член Правління АПУ Ярослав Огнев’юк, який побажав учасникам плідної роботи, натхнення та запевнив, що цей захід вразить учасників неперевершеними спікерами, запеклою дискусією та незвичайним форматом.

     

Вікторія Сопільняк, партнер Агенції «Дубинський і Ошарова», взяла участь у цікавій інтерактивній грі в судовий процес «IP-суд», яка викликала захоплення у аудиторії. Під час гри фармацевтичний кейс розглядали справжні судді, адвокати та експерти, а глядачі мали змогу проголосувати в якості присяжних. В результаті запеклих дебатів, судді задовольнили позов компанії на чолі з Вікторією Сопільняк. Вікторія Сопільняк прокоментувала своє враження від гри наступним чином: «Безмежно рада, що мала змогу долучитися до інтерактивної гри «IP-суд» в рамках конференції «Захист прав та судова експерта у сфері інтелектуальної власності». Професійні судді, кращі експерти, дуже сильний опонент та неймовірні глядачі-присяжні зробили цю гру досить цікавою та жвавою. Щиро вдячна усім учасникам ігрового процесу за натхнення, а АПУ за чудову ініціативу!»

     

Дякуємо Асоціації правників України за чудову організацію заходу, а учасникам за цікаву та продуктивну дискусію!

Дивіться також