Агенцію «Дубинський і Ошарова» та її партнерів визнано одними з кращих – The World’s Leading Trademark Professionals, WTR 1000, 2017

Уже сім років поспіль Агенція «Дубинський і Ошарова» в трійці золотих переможців серед українських фірм, що спеціалізуються на захисті прав інтелектуальної власності в Україні за результатами дослідження “WTR 1000 – The Worlds Leading Trademark Professionals”. Зберігати високі позиції на «вершині українського IP ринку» та отримувати високе визнання з року в рік від одного з найавторитетніших рейтингів стало можливим тільки завдяки самовідданій і кропіткій роботі «згуртованої і професійної команди», а також гнучкому підходу і «максимізації вартості нематеріальних активів» кожного клієнта Агенції.

Три з семи позицій в золотий лізі в індивідуальному рейтингу належать партнерам Агенції, а саме, Михайлу Дубинському, Ірині Ошаровій і Ярославу Огнев'юку. Також, варто зазначити, що старший партнер Агенції Тетяна Шпакович була високо відзначена в бронзової лізі індивідуального рейтингу.

World Trademark Review 1000 – це не тільки найповажніший і єдиний рейтинговий довідник, який сфокусований виключно на практиці в області торговельних марок і відповідних фахівцях, але також є унікальним посібником алегоричних висловлювань для тих, хто шукає кращих з кращих.

Керуючий партнер Агенції Михайло Дубинський відзначений видавцями, як «шановний, авторитетний фахівець в галузі права інтелектуальної власності», а партнер Ірина Ошарова «не перестає викликати захоплення за неоціненну проникливість в кожній справі, яку вона супроводжує».

«З бездоганним досьє в судових засіданнях і значною практикою боротьби з контрафактною продукцією», партнер Агенції Ярослав Огнев'юк «володіє багатим досвідом і глибоким розумінням питань, пов'язаних з правом інтелектуальної власності».

Старший партнер Агенції Тетяна Шпакович відзначена видавцями, як професіонал, який спеціалізується на реєстрації, ліцензування та передачі прав на об'єкти інтелектуальної власності.

З результатами дослідження можна ознайомитись за посиланням

Дивіться також