Агенція «Дубинський і Ошарова» успішно відстояла право ПАТ «Ощадбанк» на торговельну марку «Сбербанк»

18 квітня 2017 року Агенція «Дубинський і Ошарова» успішно захистила права ПАТ «Ощадбанк» в Господарському суді м. Києва у судовій справі проти ПАТ «Сбербанк» (Україна) і ПАТ «Сбербанк» (Росія) про визнання недійсними торговельних марок відповідача, переделегування доменного імені sberbank.ua і заборону використовувати торговельну марку «СБЕРБАНК».

Адвокати Агенції зібрали належні докази і зуміли довести, що три торговельні марки, що належать ПАТ «Сбербанк» (Україна), і сім торговельних марок зареєстрованих за міжнародною процедурою на ім'я ПАТ «Сбербанк» (Росія), є схожими до ступеня змішування з торговельною маркою « СБЕРБАНК », яка належить ПАТ« Ощадбанк». Адвокатам вдалося переконати суд у безпідставності безлічі клопотань відповідачів, спрямованих на затягування спору. Крім того, адвокати довели відсутність підстав призначати повторну експертизу і застосовувати строк позовної давності.

Інтереси ПАТ «Ощадбанк» представляли керуючий партнер Михайло Дубинський, партнер Ярослав Огнев'юк, адвокат Дмитро Нікулеско та інші юристи.

Дивіться також