Агенція «Дубинський і Ошарова» впевнено утримує лідерство у найавторитетнішому міжнародному рейтингу - World Trademark Review 1000, 2019

У щорічному дослідженні WTR 1000 – The World’s Leading Trademark Professionals, агенція «Дубинський і Ошарова» знову в лідерах серед фірм України, що спеціалізуються на захисті прав інтелектуальній власності. В 2019 році агенцію було названо «командою висококваліфікованих фахівців, що були піонерами у своїй сфері та залишаються кращими на ринку сьогодні».

Видавництво відзначило одразу 4 партнерів в індивідуальних рейтингах WTR 1000. Михайла Дубинського, керуючого партнера компанії назвали «батьком послуг у сфері інтелектуальної власності», «топ-стратегом»,чим вкотре визнали його  високу майстерність.

Ірину Ошарову, яка є однією із перших сертифікованих патентних повірених в Україні, названо «загартованим професіоналом з великим досвідом роботи у сфері ІВ».

Старшого партнера агенції Тетяну Шпакович було відзначено як «спеціаліста найвищого рівня та людину, що здатна вирішити будь яке питання з яким вона стикається у своїй практиці». «Тетяна Шпакович є широкопрофільним експертом, її діяльність охоплює усі етапи оформлення прав інтелектуальної власності від пошуку до ліцензування та передачі прав на об’єкти інтелектуальної власності».

Ще одного партнера компанії, Вікторію Сопільняк, що стала до практики у 2001 році, визнано «висококласним захисником та практиком, яка творчо керує складними проектами».

 

З результатами дослідження можна ознайомитись за посиланням

Дивіться також