Агенції «Дубинський і Ошарова» вдалося визнати торговельну марку «NITTO» добре відомою в Україні

31 травня 2017 року Агенція «Дубинський та Ошарова» успішно захистила права Toyo Tire & Rubber Co., Ltd. у судовій справі про визнання торговельної марки «NITTO» добре відомою в Україні, припинення порушення прав на торговельну марку та переделегування доменного імені nitto.in.ua на користь клієнта Агенції. Рішенням Солом'янського районного суду міста Києва торговельна марка «NITTO» визнана добре відомою в Україні для товарів 12 класу МКТП: «автомобільні шини» станом на 31 грудня 2010 року.

Завдяки наполегливій роботі та вдало підібраній стратегії, фахівці Агенції зібрали достатню кількість доказів використання торговельної марки та підтвердили усі критерії, необхідні для отримання добре відомого статусу станом на 2010 рік. Крім того, юристам Агенції вдалося переконати суд у порушенні прав інтелектуальної власності та необхідності переделегувати доменне ім’я  nitto.in.ua на користь клієнта Агенції.

Відзначимо, що інтереси компанії Toyo Tire & Rubber Co., Ltd представляли юристи Сергій Кочкарьов, Петро Шпакович і партнер Агенції «Дубинський і Ошарова» - Ярослав Огнев'юк.

Дивіться також