Chambers and Partners оприлюднив результати рейтингу Chambers Europe 2020.

Chambers and Partners опублікував своє дослідження Chambers Europe 2020, у якому «Дубинський і Ошарова» впевнено утримує лідерські позиції (Band №1) в Україні у сфері інтелектуальної власності.

Видавці називають «Дубинський і Ошарова» провідним IP-бутиком на ринку з винятковим досвідом у всіх категоріях IP спорів, включаючи патенти, торговельні марки, авторські права та доменні імена. Дослідники зазначили, що фірма є дуже досвідченою у веденні складних судових справ стосовно порушення прав інтелектуальної власності, включаючи справи, які стосуються боротьби з контрафактною продукцією. Вони також підкреслили, що спеціалісти фірми "застосовують сучасний підхід до вирішення стандартних та нестандартних завдань".

Видання акцентує увагу на те, що ведення IP спорів у сфері фармацевтики та FMCG є одним з основних напрямків юридичної практики фірми.

Антон Коваль відзначений видавництвом за свою ефективність у веденні IP спорів та відомий як фахівець у сфері судового захисту від недобросовісної конкуренції, захисту торговельних марок та патентів.

Ірину Ошарову відзначають як найавторитетнішу фігуру на ринку інтелектуальної власності України та підкреслюють її експертизу у веденні судових спорів у сфері інтелектуальної власності. "Вона має нестандартне мислення і знаходить блискучі рішення важких питань", зазначає одне з джерел.

Визнання Chambers & Partners - це незалежна висока оцінка нашої роботи та якості наших послуг.

Дивіться також