Chambers and Partners оприлюднив результати рейтингу Chambers Europe 2021

Один із найбільш авторитетних міжнародних рейтингів Chambers and Partners опублікував результати дослідження ринку юридичних послуг Європи. 

«Дубинський і Ошарова» впевнено утримує лідерство у сфері інтелектуальної власності в Україні (Band 1).

Видавці називають «Дубинський і Ошарова» провідним IP-бутиком на ринку з винятковим досвідом у всіх категоріях IP спорів, включаючи патенти, торговельні марки, авторські права та доменні імена. Дослідники зазначили, що фірма є дуже досвідченою у веденні складних судових справ стосовно порушення прав інтелектуальної власності, включаючи справи, які стосуються боротьби з контрафактною продукцією. Відзначено, що «Дубинський і Ошарова» є юридичним радником численних глобальних корпорацій та великих українських брендів у різних індустріях. Видання акцентує увагу на тому, що ведення IP спорів у сфері фармацевтики та FMCG є одним із основних напрямків юридичної практики фірми.

Партнер Вікторія Сопільняк вперше відмічена рейтингом Chambers and Partners і одразу в Band 3, що є значним досягненням. Такий успіх став можливим завдяки великій кількості позитивних відгуків, які дослідники рейтингу отримали від клієнтів, з якими працює Вікторія.

Рейтингом також відзначена партнер Ірина Ошарова. Вона єдина в Україні визнана у категорії Senior Statepeople, в якій відмічають унікальних спеціалістів у своїй сфері.

Партнер Антон Коваль увійшов до Band 3 рейтингу та отримав високі рекомендації як юрист, який, зокрема, має великий успішний досвід у захисті прав інтелектуальної власності та захисті від недобросовісної конкуренції міжнародних компаній, які працюють у секторі Food & Drink.

Дивіться також