«Дубинський і Ошарова» серед лідерів в сфері права інтелектуальної власності в Україні за даними дослідження ТОП-50


Ювілейне дослідження «50 провідних юридичних фірм України» змусило затримати подих кожного, хто, так або інакше, має відношення до юридичного ринку. Лідери ринку тепер можуть видихнути і насолодитися результатами своєї роботи.

Згідно з результатами національного рейтингу Агенцію «Дубинський і Ошарова» відзначено в числі 50 провідних юридичних фірм, а також одним з лідерів ринку в сфері інтелектуальної власності. Крім того, Агенція фігурує в списку 50 провідних фірм України з фінансової ефективності.

В галузевому рейтингу визнання юридичних фірм з інтелектуальної власності команда «Дубинський і Ошарова» очолила п'ятірку найсильніших юридичних фірм, які практикують у сфері інтелектуальної власності,  з величезним відривом випереджаючи найближчих конкурентів.

Партнер Агенції Ярослав Огнев'юк знову визнаний фахівцем № 1 у сфері інтелектуальної власності, що дозволило йому очолити індивідуальний рейтинг авторитетних юристів зазначеної практики.

Крім того, ще два партнера Агенції Антон Коваль та Вікторія Сопільняк фігурують серед відомих юристів в сфері інтелектуальної власності.

Уже не перший рік керуючий партнер Михайло Дубинський удостоєний звання авторитетного юриста галузі, що по праву дає йому можливість вважатися одним з кращих в практиці.

У 2016 році сфера інтелектуальної власності потрапила в зону турбулентності, але незважаючи на це IP-ринок стрімко продовжує рухатися вперед. Результати національного рейтингу - це чергове підтвердження професіоналізму та кваліфікації фахівців Агентства. Ми вдячні всім, хто продовжує нас підтримувати і дає нам стимул удосконалюватися.

Дані рейтингу «50 провідних юридичних фірм України» доступні за посиланням  http://top50.com.ua/ru/2016 

Дивіться також