Guzema Jewelry & "Золотий вік"

Нещодавно український ювелір Валерія Гузема, власниця ювелірного бренду Guzema Fine Jewelry, офіційно звинуватила ювелірну компанію "Золотий Вік" у порушенні її прав на інтелектуальну власність, а саме у  плагіаті своєї першої колекції 2016 року.

Про це Валерія повідомила в соціальній мережі і заявила, що подала позов до суду. В свою чергу, прес-служба "Золотого Віку" запевнила, що вони не копіювали вироби Guzema і можуть це підтвердити. Представники компанії також зазначили, що тренд на відкриті каблучки з кульками (приклад такої каблучки надала Гузема) з'явився на початку 21 століття в Італії і, якщо говорити саме про таку каблучку, то в їхньому модельному ряду вона з'явилася ще у 2016 році, тоді як за наданими Валерією документами патент на промисловий зразок вона отримала у вересні 2018 року.

Чи можна сьогодні спрогнозувати результат цієї справи, які варіанти розвитку подій для кожної зі сторін та що саме може призвести до поглиблення конфліктної ситуації, читайте у коментарі партнера та адвоката "Дубинський і Ошарова" Вікторії Сопільняк для інтернет-видання Retailers.

Дивіться також