IAM Patent 1000: The World’s Leading Patent Professionals 2021

Рейтинг IAM Patent 1000: The World’s Leading Patent Professionals 2021 відзначив найкращих спеціалістів світу в сфері патентів.

У цьому році Doubinsky&Osharova не тільки продовжує утримувати лідерство та перебувати у Gold band рейтингу, але й посилює свої позиції по кількості рекомендованих спеціалістів у сфері патентів.

Рейтинг зазначає, що фірма є одним із найбільш шанованих IP бутиків в Україні, «має великий обсяг патентної роботи, є дуже помітним на ринку і посідає належне місце на вершині рейтингу».

Крім того, керуючий партнер Михайло Дубинський та партнер Ірина Ошарова відзначені виданням у категорії «Gold» серед персоналій як визначні фігури, представлені на IP сцені вже більше 25 та 30 років відповідно.

Старшого партнера Тетяну Шпакович видання називає спеціалістом, який «розробляє перспективні IP стратегії та рішення, а також допомагає реалізовувати складні угоди».

Партнер Вікторія Сопільняк відмічена як «знавець сфери фармацевтики та life sciences, яка відіграла ключову роль у судовому процесі AbbVie».

Нагадаємо, що видання IAM Patent 1000 щорічно відзначає найкращих спеціалістів світу в сфері патентів та є комплексним джерелом інформації для тих, кому потрібні пов’язані з патентами послуги.

Докладніше ознайомитися з рейтингом можна за посиланням:

https://www.iam-media.com/directories/patent1000/rankings/ukraine

Дивіться також