IAM Patent 1000: The World’s Leading Patent Professionals 2022

Як стверджують психологи, у складні часи потрібно шукати точки опори. Однією з таких опор є стабільність.

Днями міжнародний рейтинг IAM Patent 1000: The World’s Leading Patent Professionals 2022 відзначив найкращих спеціалістів світу в сфері патентів.

Незважаючи на складні воєнні часи в Україні, Doubinsky & Osharova продовжує працювати та утримувати лідерство в сфері патентів, перебуваючи на найвищий позиції Gold band в рейтингу IAM Patent 1000.

Рейтинг зазначає, що Doubinsky & Osharova «вже давно закріпилася у найвищих ешелонах українських патентних фірм, і в 2022 році ця ситуація не змінилася…».

Не обійшов увагою рейтинг і партнерів-засновників фірми. Зазначено, що керуючий партнер Михайло Дубинський «практикує у сфері інтелектуальної власності ще з 1993 року і доклав великих зусиль до формування українського законодавства у цій частині, а партнер Ірина Ошарова стала однією із перших патентних повірених в Україні і продовжує надавати послуги з різних питань прав інтелектуальної власності».

Старшого партнера Тетяну Шпакович відзначено як спеціаліста, яка впродовж вже більше двох десятків років практикує в сфері патентів та відома своїми інноваційними рішеннями

Партнера Вікторію Сопільняк видання характеризує як найкращого судового юриста в сфері патентів в Україні, серед клієнтів якої є деякі з найбільш відомих на світовому ринку фармацевтичних компаній.

Детальніше: https://www.iam-media.com/rankings/patent-1000/profile/firm/doubinsky-osharova

Нагадаємо, що авторитетне міжнародне рейтингове видання IAM Patent 1000 щорічно готує рейтинги експертів у сфері патентів у всьому світі та є надійним ресурсом інформації для тих, хто потребує патентних послуг.

Ми щиро вдячні нашим клієнтам та колегам за відгуки та рекомендації, надані дослідникам IAM Patent 1000.

Дивіться також