INTA подала до Укрпатенту заявку на реєстрацію словесної торговельної марки “INTA”

Наприкінці червня Міжнародна асоціація торговельних марок (INTA) подала до Укрпатенту заявку на реєстрацію словесної торговельної марки “INTA”. Такою дією INTA ще раз висловила свою підтримку народу та IP спільноті України.

Керуючий партнер «Дубинський і Ошарова» Михайло Дубинський у коментарі для видання World Intellectual Property Review (WIPR) висловив вдячність INTA за таку безпрецедентну ініціативу та зазначив, що для українських IP спеціалістів це є чітким та потужним сигналом про те, що Україна продовжує бути частиною великої міжнародної професійної спільноти. 

Пан Дубинський зауважив, що подача заявок на нові торговельні марки стимулює розвиток ринку інтелектуальної власності, сприяє наповненню державного бюджету України. Він також закликав й інші асоціації інтелектуальної власності наслідувати такий приклад та створювати спеціальні програми підтримки української IP спільноти.

Виконавчий директор INTA Етьєн Санс де Аседо прокоментував цей крок асоціації так: «Поданням заявки на реєстрацію в Україні ми висловили подвійний меседж. З одного боку - це рішуча підтримка INTA своїх українських членів. З іншого - демонстрація того, що в країні можливо подавати заявки на торговельну марку та продовжувати вести бізнес.»

Детальніше про ініціативи INTA щодо підтримки України: https://www.worldipreview.com/news/inta-files-ukraine-trademark-in-show-of-support-22545

Дивіться також