IP Stars 2022

Реальність сьогодення – це жити у вирі новин в очікуванні тієї самої найбажанішої всіма нами новини.  

Проте, незважаючи на темні часи в нашій країні, життя продовжується. Міжнародні рейтинги проводять дослідження ринку ринків професійних послуг і відзначають провідних спеціалістів. Кожен намагається одержати маленьку перемогу на власному фронті. У руках професіоналів «Дубинський і Ошарова» потужний інструмент, який слугує запорукою розвитку економіки – інтелектуальна власність. 

Раді повідомити, що дослідження Managing IP опублікувало рейтинг IP Stars 2022, яким відзначені лідери практики інтелектуальної власності у досліджуваних юрисдикціях. 

Так, індивідуальними рекомендаціями були відзначені 3 партнери «Дубинський і Ошарова». Керуючий партнер Михайло Дубинський та партнер Вікторія Сопільняк відзначені рекомендаціями IP Stars в Україні у категоріях – Trademark Star 2022 та Patent Star 2022.  Старший партнер Тетяна Шпакович отримала рекомендації у категорії – Trademark Star 2022. 

Вітаємо наших колег та щиро вдячні за визнання всім, хто брав участь в опитуванні. 

З результатами дослідження можна ознайомитись за посиланням:  

https://www.ipstars.com/Jurisdiction/Ukraine/Rankings/8553?fbclid=IwAR0u2fAJZo-WU3CFKlOgvRTXRJWhZ3zLoHZOebBpNP-P0fujjQUVIFwRoXA#lawyers 

 
Дивіться також