IV Міжнародний форум з інтелектуальної власності

7 червня 2017 року відбувся один з найбільш значущих заходів у сфері права інтелектуальної власності - IV Міжнародний форум з інтелектуальної власності (IPF 2017). Агенція «Дубинський і Ошарова» виступила генеральним сопартнером форуму, який організовує вже четвертий рік поспіль видавництво «Юридична практика».

Модератором першої панельної дискусії, присвяченій питанням «інтелектуального» судоустрою, став керуючий партнер Агенції «Дубинський і Ошарова» Михайло Дубинський. В епоху наймасштабніших змін в сфері інтелектуальної власності, на панельній дискусії обговорювалося реформування як законодавства, так і системи органів, в тому числі і судових.

Антон Коваль, партнер Агенції, модерував паралельну секцію форуму, присвячену патентному праву, де учасники обговорили питання щодо розвитку законодавства України про охорону прав на об'єкти промислової власності, патентний захист на фармацевтичному ринку і про основні положення проекту Закону України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі».

Вікторія Сопільняк, партнер Агенції,  виступила з доповіддю про останні тенденції судового захисту прав на торговельні марки в контексті застосування спецзнань в ході секції «Торговельні марки та географічні зазначення».

Зі спеціальною доповіддю «Футуристичний прогноз розвитку права інтелектуальної власності» в рамках форуму виступив Ярослав Огнев'юк, партнер Агенції «Дубинський і Ошарова».

По завершенню роботи форуму організаторами були нагороджені найкращі фахівці в сфері інтелектуальної власності. Агенція «Дубинський і Ошарова» отримала нагороду за судову справу року в сфері інтелектуальної власності - «Ощадбанк», а Ярослав Огнев'юк став юристом року в сфері інтелектуальної власності.

Дивіться також