Команда «Дубинський і Ошарова» посилює позиції в сфері інтелектуальної власності - Ukrainian Law Firms 2018. A Handbook for Foreign Clients

Стали відомі результати щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2018. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми 2018. Довідник для іноземних клієнтів»), в якому Агенція «Дубинський і Ошарова» займає лідируючі позиції, а партнери Агенції названі в числі кращих фахівців галузі.

Згідно з результатами дослідження, опублікованими в довіднику, Агенція «Дубинський і Ошарова» в числі ТОП-2 провідних юридичних фірм України, що спеціалізуються на захисті прав інтелектуальної власності. Керуючий партнер Агенції Михайло Дубинський вже котрий рік поспіль визнаний авторитетним юристом в сфері права інтелектуальної власності.

Відразу два партнера Агенції увійшли до ТОП-5 кращих юристів у сфері інтелектуальної власності. П'ятий рік поспіль Ярослав Огнев'юк очолює індивідуальний рейтинг і визнається найкращим юристом, а Вікторія Сопільняк увійшла в ТОП-5 кращих юристів галузі вперше.

Також партнер Агенції Антон Коваль відзначений серед рекомендованих фахівців у сфері права інтелектуальної власності.

Ukrainian Law Firms 2018. A Handbook for Foreign Clients - це унікальний довідник провідних юридичних фірм і фахівців в Україні, який не тільки відзначає кращих гравців юридичного ринку, а й надає аналітику ринку, огляд законодавчих змін і прогноз на наступний рік.

Дивіться також