Національне обговорення проекту Стратегії розвитку сфери інтелектуальної власності в Україні IP Stratagy на 2020-2030 роки.

27 вересня 2019 року партнер "Дубинський і Ошарова" Антон Коваль взяв участь у якості експерта в третьому етапі національного обговорення проекту Стратегії розвитку сфери інтелектуальної власності в Україні IP Stratagy на 2020-2030 роки.

У своєму виступі Антон наголосив на необхідності вдосконалення системи захисту прав інтелектуальної власності та пришвидшення "запуску" Вищого суду з питань ІВ. Ця судова інстанція забезпечить ефективність правосуддя та високі стандарти вирішення судових спорів у сфері ІВ.

Саме інтелектуальна власність є основою формування цифрової економіки, економіки інновацій і знань. Для цього і розробляється стратегія. Це дороговказ для подальшого розвитку нашої держави.

В рамках цього етапу обговорення відбулись панельні дискусії стосовно державного управління у сфері ІВ, питання організації системи охорони ІВ, її законодавчого забезпечення, процесу генерації, використання об'єктів ІВ та захисту прав інтелектуальної власності.

Дивіться також