За результатами рейтингу Chambers Europe 2019, «Дубинський і Ошарова» продовжують утримувати лідерство у сфері інтелектуальної власності.

Згідно з авторитетним міжнародним юридичним довідником Chambers & Partners, який опублікував своє дослідження Chambers Europe 2019, «Дубинський і Ошарова» продовжують знаходитись серед ТОП лідерів (Band №1) у сфері інтелектуальної власності, а партнери Ірина Ошарова та Антон Коваль відзначені виданням як провідні спеціалісти у сфері інтелектуальної власності.


Видання відзначило, що партнер-засновник Ірина Ошарова являється важливою фігурою на ринку і видатним фахівцем з величезним досвідом у сфері інтелектуальної власності.


Антон Коваль відзначений видавництвом за активну практику судових розглядів в області захисту прав інтелектуальної власності. Наголошено, що «він консультує міжнародні бренди у питаннях судового переслідування та захисту у справах, пов’язаних з інтелектуальною власністю».

Визнання від Chambers & Partners є незалежною високою оцінкою нашої роботи і високої якості всього спектра надаваних нами послуг в сфері права інтелектуальної власності в Україні.

Дивіться також