Почесні визнання в новому дослідженні від "Юридичної Газети"


Редакція "Юридичної Газети" оголосила результати нового рейтингового дослідження – "Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України 2016", у якому Агенцію "Дубинський і Ошарова" було відмічено серед 50-ти лідируючих юридичних фірм України у 2016 році.

Також за результатами дослідження Агенцію визнаного № 1 у рейтингу "Лідери практик" серед рекомендованих фірм із авторського права та захисту прав інтелектуальної власності. Варто також зазначити, що Агенція увійшла в список ТОП 15 юрфірм, на думку колег юридичного ринку. Така номінація дуже цінна для нас і ми дуже вдячні всім колегам за виявлену довіру.

Безсумнівно, юридичний ринок змінюється з року в рік, і важливо, що результати дослідження дають можливість зрозуміти поточний стан ринку і спрогнозувати його подальший розвиток. Безумовно, ринок в галузі інтелектуальної власності став більш конкурентним і професійним. Цьому посприяло професійне становлення цілої плеяди молодих і перспективних юристів, які нікому не дозволяють розслабитись.

Почесне визнання в об'єктивному рейтингу - це не тільки гордість всієї нашої команди, але і стимул для ще більш наполегливої роботи.

З результатами дослідження можна ознайомитись за посиланням

Дивіться також