П'ять партнерів Агенції «Дубинський і Ошарова» отримали визнання від Best Lawyers in Ukraine 2019

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers визначило кращих юристів за результатами дослідження «The Best Lawyers in Ukraine 2019». Відразу п'ять партнерів Агенції «Дубинський і Ошарова» рекомендовані рейтингом в декількох практиках, а сама Агенція визнана найкращою в сфері права інтелектуальної власності.

В цьому році Best Lawyers вперше визначило юридичну фірму року за напрямками практики. Юридичною фірмою року в сфері права інтелектуальної власності стала Агенція «Дубинський і Ошарова», а партнер Ірина Ошарова визнана лідером практики. Номінація «Юридична фірма року» визначається на основі таких показників, як голосування колег по юридичному ринку, розмір і спеціалізація фірми в конкретній сфері практики, а також репутація фірми в якості експерта в цій області.

За версією даного дослідження, заснованого на експертних оцінках провідних юристів, наступні партнери Агенції отримали визнання від Best Lawyers:

  • керуючий партнер Михайло Дубинський визнаний провідним фахівцем у сфері захисту прав інтелектуальної власності і у судовій практиці;
  • партнер Ірина Ошарова була обрана провідним фахівцем у сфері захисту прав інтелектуальної власності і у судовій практиці;
  • партнер Вікторія Сопільняк визнана однією з кращих у сфері захисту прав інтелектуальної власності;
  • партнер Антон Коваль став одним з кращих у сфері захисту прав інтелектуальної власності;
  • партнер Ярослав Огнев'юк був обраний в числі кращих юристів України в судовій практиці.

Best Lawyers International – це авторитетний міжнародний довідник, який щороку оцінює діяльність юристів та юридичних фірм, і визначає лідерів практики. Рейтинг складається на основі аналізу експертних оцінок, наданих юристами на конфіденційній основі.

Дивіться також