На думку Chambers & Partners, Агенція «Дубинський і Ошарова» продовжує залишатися серед ТОП лідерів в сфері інтелектуальної власності

Визнаний і авторитетний міжнародний юридичний довідник Chambers & Partners, опублікував своє щорічне видання Chambers and Partners Europe 2017. Згідно з виданням Агенція «Дубинський і Ошарова» продовжує залишатися серед ТОП лідерів (Band №1) в сфері інтелектуальної власності.

Вперше для України одночасно три партнера з однієї фірми були відзначені виданням як лідери в сфері права інтелектуальної власності. Керуючий партнер Михайло Дубинський, партнери Ірина Ошарова і Ярослав Огнев'юк були відзначені за їх високу кваліфікацію, професіоналізм, працьовитість і величезний досвід.

Ірина Ошарова відзначена видавцями як «вища фігура» в сфері права інтелектуальної і як «видатний фахівець з багаторічним досвідом роботи в сфері права інтелектуальної власності».

Михайло Дубинський названий видатним практиком в сфері права інтелектуальної власності. Видавці відзначають його як «одного з найвідоміших юристів в області права інтелектуальної власності в Україні, який консультує щодо стратегічних питань по всьому спектру даної галузі».

Ярослав Огнев'юк «відзначений колегами по ринку за активну практику судових розглядів в області захисту прав інтелектуальної власності».

Визнання від Chambers & Partners є незалежною високою оцінкою нашої роботи і високої якості всього спектра надаваних нами послуг в сфері права інтелектуальної власності в Україні.

Дивіться також