Ukrainian Law Firms 2021

Щорічне рейтингове дослідження ринку юридичних послуг України Ukrainian Law Firms 2021 назвало «Дубинський і Ошарова» фірмою №1 в Україні в сфері інтелектуальної власності, а також відзначило досягнення фірми в практиці фармацевтики та медицини.

Михайло Дубинський та Ірина Ошарова по праву відзначені рейтингом як найавторитетніші та найдосвідченіші спеціалісти на ринку.

Партнер та керівник юридичного відділу Вікторія Сопільняк впевнено утримує свою позицію серед ТОП 5 найкращих юристів галузі. Рейтинг називає її досвідченим судовим практиком, який спеціалізується в тому числі і на захисті прав інтелектуальної власності фармацевтичних компаній.

Старший партнер, керівник патентного відділу Тетяна Шпакович і партнер Антон Коваль увійшли до переліку провідних фахівців у сфері інтелектуальної власності. Також зазначено, що Антон Коваль є успішним у практиці визнання ТМ добре відомими, а також фокусується на захисті прав виробників алкогольної продукції та продуктів харчування.

Адвокати Ольга Сопільняк, яка переважно займається питаннями авторського права і захистом інтересів клієнтів на митному кордоні України, та Анастасія Казанкіна – судовий практик, яка спеціалізується, зокрема, на захисті прав інтелектуальної власності у сфері IT технологій, відзначені рейтингом як вагомі представники великої команди фірми.

Окремо фірма відзначена в практиці фармацевтики та медицини. Зазначено, що команда «Дубинський і Ошарова» виступила представником із питань інтелектуальної власності одного зі світових лідерів фармацевтичної промисловості та виявила низку торговельних марок третіх осіб, які схожі до ступеня змішування з відомим брендом клієнта. Крім того фірма успішно захистила права інтелектуальної власності корпорації Abbvie та інших клієнтів галузі охорони здоров’я на винаходи за патентами України. Підкреслено, що партнер Вікторія Сопільняк багато років успішно працює з клієнтами фармацевтичної та медичної галузі та очолює цей напрямок діяльності фірми.

«Дубинський і Ошарова» охарактеризована рейтингом як IP-бутік, що має довіру величезної кількості іноземних клієнтів, а також великих українських брендів, переважна більшість яких працюють у сферах фармацевтики, life science, FMCG, виробництва продуктів харчування та напоїв, у агросекторі та сфері інновацій.

Ми не втомлюємось вдосконалюватись та покращувати свої результати!

Дивіться також