Визнання торговельної марки добре відомою

Добре відома торговельна марка уособлює в собі високу ділову репутацію та визнання у суспільстві, виступає надзвичайно цінним нематеріальним активом її правовласника, підвищує вартість бізнесу, а також має найвищий ступінь захисту відповідно до вимог чинного національного та міжнародного законодавства, до якого приєдналася Україна. 

Згідно з загальнодоступними даними на сьогоднішній день всього в Україні були визнані добре відомими 195 торговельних марок. Для порівняння – загалом в Україні  зареєстровано декілька сотень тисяч ТМ. Визнання 19 торговельних марок добре відомими в Україні - є власним досягненням партнера «Дубинський і Ошарова» Антона Коваля. Серед них McDonald’s, Baileys, Johnnie Walker, Captain Morgan, Guinness та багато інших відомих у всьому світі торговельних марок.

Про правове врегулювання добре відомих ТМ, переваги, порядок визнання та стандарти доказування ТМ добре відомими Антон Коваль розповів у своїй лекції у Legal High School. Зокрема, Антон наголосив на факторах, які розглядаються при визначенні того, чи є торговельна марка добре відомою в Україні, та перерахував відомості, які підтверджують наявність вказаних факторів.

Докладніше про лекцію: https://lhs.net.ua/ru/ua-anton-koval-proanalizuvav-mekhanizmy-vyznannia-torhovelnoi-marky-dobre-vidomoiu-ru-anton-koval-proanalyzyroval-mekhanyzmy-pryznanyia-torhovoi-marky-khorosho-yzvestnoi/

Дивіться також