World Trademark Review 1000: The World’s Leading Trademark Professionals 2021

Новий рейтинговий сезон розпочинається для нас із публікації результатів глобального рейтингового дослідження практики та спеціалістів у сфері торговельних марок World Trademark Review 1000: The World’s Leading Trademark Professionals 2021.

За результатами цьогорічного дослідження «Дубинський і Ошарова» знову в лідерах серед українських IP бутиків та юридичних фірм, які практикують у сфері інтелектуальної власності.

Дослідження відзначило, що завдяки органічній роботі різних підрозділів, фірма показує відмінні результати у розробці ефективних стратегій торговельних марок для своїх клієнтів.

У 2021 році знову п’ять партнерів фірми увійшли до індивідуального рейтингу WTR 1000.

Вікторію Сопільняк клієнти називають «прекрасним судовим юристом з креативним підходом до складних проектів».

Атона Коваля відзначено експертом з визнання торговельних марок загальновідомими в Україні.

Тетяну Шпакович видання характеризує як спеціаліста, чий великий досвід у подоланні попередніх відмов у реєстрації торговельної марки заслуговує на високу оцінку клієнтів: «Тетяна відповідально виконує свою роботу, вона підтримує зв’язок з клієнтом та вчасно інформує про розвиток клієнтських кейсів».

Високий рівень практики фірми підтримують партнери–засновники. Керуючого партнера Михайла Дубинського відзначено як «натхненника численних успішних міжнародних стратегій по поданню заявок».

А партнера Ірину Ошарову рейтинг назвав зіркою інтелектуальної власності та відзначив, що майже три десятиріччя тому вона стала одним із перших патентних повірених в Україні.

Дивіться також