Агенція «Дубинський і Ошарова» відстояла право ВАТ «Ощадбанк» на торговельну марку «Сбербанк»


21 вересня 2016 року Київський апеляційний господарський суд відмовив ВАТ «Сбербанк» в задоволенні апеляційної скарги у справі щодо дострокового припинення дії свідоцтва України на знак для товарів і послуг «Сбербанк» ВАТ «Ощадбанк». Апеляційна скарга була подана на рішення Господарського суду м. Києва, яким суд раніше відмовив ВАТ «Сбербанк» в задоволенні позовних вимог до ВАТ «Ощадбанк» та Державної служби інтелектуальної власності України.

27 травня 2016 року ВАТ «Сбербанк» подав позов про дострокове припинення дії свідоцтва України на знак для товарів і послуг «Сбербанк» для всіх послуг 36 класу МКТП. Спільно з юридичним департаментом клієнта, юристи Агенції зібрали належні докази, які підтверджують використання торговельної марки в рекламі, діловій документації, Інтернеті, а також під час пропозиції з надання послуг. Представники позивача намагалися переконати суд, що надані докази не є належними, а використання торговельної марки було недобросовісним. У свою чергу, апеляційна інстанція погодилася з аргументованою і переконливою позицією юристів Агенції про необґрунтованість тверджень позивача. Таким чином, ПАТ «Ощадбанк» відстояв своє право на торговельну марку «Сбербанк» на території України.

Інтереси ВАТ «Ощадбанк» представляли партнер Патентної-юридичної Агенції «Дубинський і Ошарова» Ярослав Огнев’юк, адвокат Дмитро Нікулеско, а також юристи Сергій Кочкарьов та Петро Шпакович.

Дивіться також