Антон Коваль призначений членом Постійного комітету із забезпечення дотримання прав інтелектуальної власності Міжнародної асоціації з охорони інтелектуальної власності (AIPPI)

Партнер "Дубинський і Ошарова" Антон Коваль повторно призначений членом Постійного комітету із забезпечення дотримання прав інтелектуальної власності Міжнародної асоціації з охорони інтелектуальної власності (AIPPI) на наступні три роки.

Основною метою AIPPI є зміцнення та вдосконалення міжнародних і національних систем охорони інтелектуальної власності. На сьогоднішній день в роботі Асоціації беруть участь близько 9000 членів, серед яких практикуючі юристи, патентні повірені, вчені більш ніж із 125 країн світу.

 Робочі комітети AIPPI збираються щорічно. Їх діяльність полягає в гармонізації законодавства про інтелектуальну власність.

Члени Комітету із забезпечення дотримання прав інтелектуальної власності AIPPI здійснюють моніторинг політик, правового середовища та рішень судових інстанцій, адміністративних, регуляторних органів тощо, які можуть вплинути на забезпечення дотримання прав інтелектуальної власності.

Ми вітаємо колегу з призначенням та бажаємо вагомих успіхів у рамках діяльності комітету та зміцненні системи захисту прав інтелектуальної власності.

Дивіться також